Naujienos
 • 2020-08-14
  ​Su koronaviruso infekcija kovojantys gydymo įstaigų darbuotojai padidintus atlyginimus gaus ir už birželį. Šioms išmokoms pervesta 6,6 mln. eurų. Tai galutinis mokėjimas pagal Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisą. Už darbą karantino metu COVID-19 gydžiusiems medikams iš viso skirta 24,5 mln. eurų.
 • 2020-08-13
  ​Vilniaus gatvėmis kursuoja autobusas su informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) – Vilniaus teritorinė ligonių kasa (TLK) sostinės gyventojams ir svečiams primena apie jo svarbą ir garantijas.
 • 2020-08-12
  Beveik per pusketvirtų metų, kai Lietuvoje teikiamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis kompensuojamos pagalbinio apvaisinimo paslaugos, pasinaudojus šiuo metodu jau gimė 1212 vaikų. Panašus gyventojų skaičius šiuo metu gyvena Veisiejuose, Priekulėje ar Simne.
 • 2020-08-07
  Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) administracija ir VLK darbuotojų profesinė sąjunga pasirašė kolektyvinę sutartį. Dokumentą savo parašais patvirtino VLK direktorius Gintaras Kacevičius ir VLK darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Giedrius Baranauskas.
 • 2020-08-06
  Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis pernai, kaip ir ankstesniais metais, daugiausia buvo kompensuota širdies ir kraujagyslių sistemą veikiančių vaistų, rodo ligonių kasų atlikta analizė. Toliau eina virškinimo traktą, metabolizmą bei nervų sistemas veikiantys preparatai.
 • 2020-08-04
  ​Su koronaviruso infekcija nuo kovo kovojantys gydymo įstaigų darbuotojai, kaip ir buvo žadėta, vėl gaus padidintus atlyginimus. Išmokoms už gegužę, kaip ir už balandį, skirta 7,6 mln. eurų. Iš viso per pustrečio mėnesio šiam tikslui jau išmokėta beveik 18 mln. eurų.
 • 2020-07-29
  Klausos negalią turintiems žmonėms pradedami kompensuoti funkcionalesni bei modernesni klausos aparatai. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) praneša, kad šiam tikslui net pustrečio karto didinamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis kompensuojamų klausos aparatų bazinės kainos, o priemonei įgyvendinti skirta 850 tūkst. eurų.

Naujienų archyvas 

Atnaujinta: 2020-07-24