Naujienos
 • 2020-02-17
  Šiaulių teritorinė ligonių kasa, Vaistų komitetas ir Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija, siekdami skatinti racionalų vaistų skyrimą ir vartojimą, surengė mokslinę praktinę konferenciją – diskusiją „Kaip racionalizuoti antikoaguliantų, antibiotikų ir benzodiazepinų vartojimą“. Visų specialybių gydytojams, vaistininkams, slaugytojams ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovams skirta konferencija sulaukė nemažo susidomėjimo – renginyje dalyvavo daugiau nei pusantro šimto medikų iš Šiaulių, Telšių ir kitų Lietuvos regionų.
 • 2020-02-13
  Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) surengė padėkos vizitą Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokiniams, aktyviai dalyvavusiems praėjusių metų pabaigoje vykusioje Panevėžio TLK viktorinoje apie sveikatos draudimą. Susitikime su II klasių gimnazistais aptarti jų dalyvavimo viktorinoje rezultatai, padėkota anglų kalbos mokytojai Ingai Kučnerienei, kurios paskatinti II d klasės mokiniai aktyviausiai siuntė atsakymus į viktorinos klausimus.
 • 2020-02-12
  Iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto Lietuvos piliečių gydymosi paslaugoms užsienyje apmokėti pernai buvo skirta per 113 tūkst. eurų. Prašymus kompensuoti tarpvalstybinės sveikatos priežiūros išlaidas ligonių kasoms pateikė 157 gyventojai. Naujausia statistika rodo, kad populiariausias sveikatos maršrutas veda į kaimyninę Latvija.
 • 2020-02-11
  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) vadybos vertinamosios analizės posėdyje apžvelgti 2019 metų žodiniai gyventojų skundai ir kreipimaisi į įstaigą, pateikta informacijos, ar pagal dalį jų atlikus kontrolės procedūrą, skundai pasitvirtino. Taip pat aptarta raštu Panevėžio TLK pateiktų gyventojų prašymų, paklausimų, skundų ataskaita.
 • 2020-02-07
  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) atstovai susitiko su Biržų rajono Socialinių paslaugų centro socialiniais darbuotojais, dirbančiais ne tik Biržuose, bet ir šio rajono seniūnijose. Ligonių kasos specialistus biržiečiai pakvietė į susitikimą norėdami sužinoti daugiau informacijos apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), kuria galėtų pasidalyti su globojamomis šeimomis, nes šioms informacijos trūksta.
 • 2020-02-06
  Valstybinės ligonių kasos (VLK) kvietimas pasitikrinti, kiek kainuoja iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų apmokėtos sveikatos paslaugos ir vaistai, sulaukė milžiniško gyventojų susidomėjimo. Deja, tokio aktyvumo neatlaikė informacinės sistemos.

Naujienų archyvas 

Atnaujinta: 2018-04-26